Kontakt

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą, lub współpracą z naszą firmą, prosimy o kontakt:

kontakt Agromarket WiewieckoPrzedsiąbiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe
Agromarket Sp. z o.o.
Jan Mac
Wiewiecko 36 c
73-155 Węgorzyno 

Telefon: 91 3971846 
fax: 91 3971144
NIP 854-16-48-863

E-mail: agromarket@inet.pl


Właściciel firmy - Jan Mac

Nawozy,mieszanki, środki ochrony roślin
Tomasz Kazmierczak
kom. 606 396 182
e-mail: t.kazmierczak@agromarketwiewiecko.pl
Nawozy i Mieszanki Nawozowe
Bartosz Konecki 
kom. 692 456 060
e-mail: b.konecki@agromarketwiewiecko.pl
Finansowanie i Ubezpieczenia
Szymon Bujak 
kom. 606 396 834
e-mail: s.bujak@agromarketwiewiecko.pl
Serwis maszyn
Krzysztof Wrzeszcz
kom. 668 675 029
e-mail: k.wrzeszcz@agromarketwiewiecko.pl
Usługi transportowe
Paweł Fabisiak
kom. 728 463 813
e-mail: p.fabisiak@agromarketwiewiecko.pl
Skup i sprzedaż zbóż
Marta Szczęśniak
kom. 662 171 857
e-mail: zboza@agromarketwiewiecko.pl
Części do maszyn
Ireneusz Krupa
kom. 795 516 120
e-mail: i.krupa@agromarketwiewiecko.pl

Michał Siudaj
kom.: 602 243 729
e-mail: m.siudaj@agromarketwiewiecko.pl
Maszyny rolnicze
Piotr Mac
kom. 604 459 793
e-mail: macu@o2.pl

Krzysztof Mac
kom. 696 476 292
e-mail: macus86@o2.pl